Project Description

Juromania (2019)

Reportaż filmowy i fotograficzny z festiwalu

Nasze zadania

Wydarzenie jest autentyczne kiedy planują je i tworzą ludzie z prawdziwą pasją. Właśnie takie realizacje kochamy najbardziej. Tym razem mieliśmy przyjemność przygotować reportaż z Juromanii 2019.

Podczas tego wydarzenia nasi fotografowie i operatorzy filmowi musieli być dosłownie wszędzie. Dla przykładu: w tym samym czasie uwieczniliśmy na zdjęciach niesamowity pokaz husarskich umiejętności pod zamkiem w Rabsztynie i realizowaliśmy zdjęcia z powietrza na Pustyni Błędowskiej oraz na zamku w Pieskowej Skale. Efekt jaki uzsykaliśmy po montażu przerósł nasze oczekiwania.

Wyżyna Krakowsko-Częstochowska – czyli “Jura” jest niezwykłym miejscem. Reportaż zrealizowany wśród przepięknych średniowiecznych ruin i wapiennych ostańców był prawdziwą przyjemnością.

Nie osiągnęlibyśmy takiego efektu gdyby nie grono ludzi, którzy na prawdę czują i kochają jurajskie klimaty. To właśnie ludzie z pasją, których spotkaliśmy w czasie tego festiwalu, byli dla nas inspiracją do stworzenia tej niepowtarzalnej relacji.