Kilka słów o nas

Jesteśmy agencją medialną. W Lighthouse Media pod jednym szyldem zebraliśmy wiedzę i doświadczanie ludzi, którzy, mimo młodego wieku, od lat wspierają różne biznesy i instytucje w zakresie reklamy, marketingu, public relations oraz wizerunku medialnego.

Lighthouse Media to wyłącznie zdolni graficy, fotografowie, filmowcy i animatorzy, operatorzy dronów, specjaliści od Social Media i ekspozycji marek w internecie oraz konferansjerzy. Przede wszystkim jesteśmy ludźmi z pasją, którzy naprawdę kochają to, co robią. Jesteśmy przekonani, że Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla promocji Twojego biznesu.

W naszej agencji każde z nas ma w głębi artystyczną duszę – myślimy więc nieszablonowo i szukamy indywidualnych rozwiązań. Przede wszystkim słuchamy naszych klientów i podążamy za ich oczekiwaniami… bo przecież to Ty, jako przedsiębiorca, wiesz najlepiej w jakim kierunku powinien podążać prowadzony przez Ciebie biznes… Lighthouse Media jest z kolei po to, żeby pomóc wdrożyć w życie Twoje plany i przedstawić je światu we właściwy, pozytywny i niepowtarzalny sposób!

Kontakt

NASZE BIURO:

ul. Katowicka 72

41-400 Mysłowice

tel. (+48) 608 070 872

NIP: 629 224 69 97


kontakt@lighthouse.media.pl